Видавнича діяльністьПрезентація збірки «Україна кличе нас до себе»Збірка творів переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

За підсумками XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, методистом Борисюк З.В. укладена збірка «Україна кличе нас до себе». До збірки увійшли твори переможців обласного етапу XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, який вкотре засвідчує потужний рівень самостійного свідомого мислення молодих літераторів, їхнє щире прагнення збагнути велич Шевченківського світу, розумом і серцем відчути власну причетність до святих у кожному нашому поколінні понять Родина, Нація, Держава.


Дана збірка зберігається у науково-педагогічній бібліотеці Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.


Презентація збірника конкурсних мовно-літературних випробуваньЗбірник конкурсних

мовно-літературних

випробувань


Даний збірник, виданий у 2016 році(видавництво «Тайп», Тернопіль), укладач- методист Борисюк З.В.

Запропонований учителям української мови і літератури збірник допоможе організувати та провести конкурси на кожному етапі. Пропонуються завдання для Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Для учнів 5-11 класів, учителів-словесників, методистів системи післядипломної освіти. Цей збірник зберігається у науково-педагогічній бібліотеці Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Немає коментарів:

Дописати коментар